KOMPLEXNÍ NABÍDKA SLUŽEB V OBLASTI PRŮMYSLOVÉ AUTOMATIZACE

Společnost Touch Trade má mnoholeté zkušenosti s dodávkami průmyslové automatizace do různých odvětví průmyslu. Hlavním zaměřením je dodávka řídících systémů pro strojírenství a metalurgický průmysl, ale také pro automobilový průmysl. Dále se zabýváme dodávkou řídících systémů pro jednoúčelové stroje. Specializací je dodávka automatizačních systémů SIEMENS, ale máme bohaté zkušenosti i s brandy jako je ABB, ROCKWELL ALLEN-BRADLEY, SNEIDER a další.

 

ELEKTRO-INŽENÝRSKÉ SLUŽBY

Naše oddělení se specializací na elektro-inženýrské služby vypracuje elektro dokumentaci přesně dle specifikací daného projektu. Dokumentace je zpracována především v CAE/CAD systémech EPLAN, AutoCAD, textová část následně v programech MS-Office. Všechny části dokumentace jsou zpracovávány dle platných legislativních předpisů a technických norem ČSN (EN, IEC).

 

SOFTWARE PLC A ŘÍZENÍ PRŮMYSLOVÝCH ROBOTŮ

Pro PLC řízení jsou především využity řídící automaty SIEMENS, na kterých máme nejvíce aplikací a se kterými máme bohaté zkušenosti z mnoha projektů. V menším měřítku ale dodáváme i aplikace pro řídící automaty značek Rockwell-Allen Bradley, Mitsubishi, Schneider, B&R a další. Díky bohatým zkušenostem jsme schopní dodávat řídící logiku i pro jednoúčelové stroje a to především pro odvětví v automobilovém průmyslu – výroba náhradních dílů apod.  Naši programátoři jsou schopní programovat i řídící systémy robotů, včetně pohybových trajektorií. Za standard lze považovat roboty ABB, KUKA a FANUC.

 

VÝVOJ NADŘAZENÝCH APLIKACÍ PRO VÝROBU – MES SYSTÉM, LEVEL2 SYSTÉM

Díky profesionálnímu týmu programátorů s mnohaletými zkušenostmi s vývojem pro průmyslovou automatizaci, jsme schopni nabídnout systém pro řízení a optimalizaci výroby, který bude upraven na míru dle konkrétního řešení. Již v minulosti jsme dodali sofistikovaný nadřazený systém řízení pro ocelárnu, který dokázal účinně snížit náklady podniku a zavést standardizaci procesů. Nebojíme se žádné výzvy a jsme schopní dynamicky reagovat na každou poptávku.