Společnost NEXTIS se specializuje na vývoj software pro prodejce autodílů. Touch Trade s.r.o. je dlouholetým partnerem společnosti NEXTIS a aktivně se podílí na vývoji softwarového řešení ERP. Za zmínku stojí například vývoj modulu Logistiky a plánování tras. Tento modul byl úspěšně nasazen a aktivně ho již cílový zákazníci společnosti NEXTIS využívají. Dále se naše společnost podílela například na vývoji nového EDI rozhraní pro výměnu dat s dodavateli, ale i na řadě dalších modulů.

Auto Slavíček od roku 2001 působí v oblasti nákupu, prodeje a distribuce náhradních dílů a autopříslušenství na všechny osobní a dodávková vozidla. Provozuje kamenné prodejny v Hlinsku, Chrudimi, Přelouči, Poličce, Novém Městě na Moravě a DEPO v Hradci Králové. Dále internetový obchod, pro snadné a rychlé vyhledávání a objednávání produktů. Jsou zakládajícím členem partnerské skupiny AMT a mezinárodní společnosti Nexus. Společnost Touch Trade s.r.o. již druhým rokem spolupracujeme se společností Auto Slavíček s.r.o. Pro společnost provádíme vývoj softwarových řešení na míru, dle specifického zadání. Ve většině případů se jedná o externí moduly pro ERP Nextis díky SDK interface, díky kterému systém Nextis externí vývoj umožňuje. Aktivně jsme se podíleli i na rozběhnutí internetového obchodu AZPLANET.CZ.

Společnost DOSY, která se zabývá výrobou produktů pod značkou CINOL, vyrábí autochemii, autokosmetiku, motorové, převodové a hydraulické oleje a plastická maziva. Výrobní portfolio je tedy zaměřené na sortiment, který souvisí s provozem motorových vozidel. Mezi hlavní přednosti patří nízká cena nabízených výrobků, dostatečně široký sortiment, flexibilita v jednání se zákazníkem, rychlé plnění objednávek a spolehlivost. Společnost Touch Trade poskytovala této společnosti úspěšně Outsourcing IT a dále jsme pro společnost prováděli vývoj specifických můstků pro přenos dat mezi informačními systémy.