OSTATNÍ SLUŽBY

GRAFIKA A DESIGN

Díky našim externím partnerům nabízíme možnost vytvořit jedinečná a funkční grafická řešení pro jednotlivce i firmy ze všech oborů. Pomůžeme vám s brandingem, tiskovinami, vizitkami, webovými stránkami nebo celou identitou. Do digitální podoby převedeme také Vaše představy, týkající se reklamních plachet a poutačů nebo výzdoby interiéru. Navrhneme pro Vás na míru také světelnou reklamu, výstavní stánek nebo polep auta a mnoho dalšího nejen v rámci polygrafie. Na rozdíl od většiny DTP studií dokážeme zpracovat soubory pro polygrafický i nepolygrafický průmysl, což zahrnuje kromě grafické kreativy také technické návrhy. Tvoříme pro Vás data dle zadání do rozmanitých technologií, jako je například laser nebo CNC frézy. Samozřejmostí jsou také zpracování dat pro realizace s využitím kombinace technologií (např. tisk + ražba + výsek)
obrázek_2020-12-31_134419

LASEROVÉ GRAVÍROVÁNÍ

obrázek_2020-12-31_135316

Naše společnost disponuje stroji pro přesné laserové gravírování. Zpracujeme tak přesně vaše zadání dle vašich představ. Díky více typů laserů jsme schopni provádět gravírování laserem do jakéhokoliv materiálu. 
Jedná se především o:
– Gravírování do kovu
– Laserové gravírování a řezání dřeva
– Rytí dárků
– Laserové gravírování na kůži a koženku
– Průmyslové značení výrobků
– Výrobní štítky
– Plast
– Guma a silikon
– Gravírování a výřez z papíru
– Sklo a kámen

3D TISK A CNC OBRÁBĚNÍ MALÝCH PROTOTYPŮ

Kromě gravírování nabízíme také 3D tisk a CNC obrábění pro výrobu prototypů dle vašich představ.  3D Tisk hojně využíváme například i pro výrobu vlastních boxů pro uložení elektroniky našich produktů v IoT řešení. Krom samotného tisku naše grafické studio nabízí i zpracování 3D modelu přípravených pro další CNC výrobu nebo 3D tisk.

obrázek_2020-12-31_135850

MÁTE ZÁJEM O NĚKTEROU Z UVEDENÝCH SLUŽEB?

NEVÁHEJTE A KONTAKTUJTE NÁS

Back to top